cs

Wise Monkeys


Opice svými gesty napovídají ,,neslyším zlo, nevidím zlo, nemluvím zlo" První opice, která si zakrývá oči se jmenuje MIZARU. Druhá opice, která si zakrývá uši a nenaslouchá špatným řečem se jmenuje KIKAZARU. Třetí opice, která si zakrývá ústa, neomluví se jmenuje IWAZARU. 


Tyto opice korespondují buddhistické učení. Dal je jako první vytvořit mladší Buddha. Mají vyjadřovat, že ho vyjadřují božího stvoření, slyší a mluví o něm ve skutečnosti se chovají tak, jako kdyby neviděli, neslyšeli, nemluvili. Nedívejte se na to co není v pořádku, neposlouchejte co není v pořádku a nemluvte to, co není v pořádku.


 Držte svůj životní dech v dokonalém klidu a vaše tělo se harmonizuje samo od sebe. Neunavujte své tělo, neplýtvejte svou životní esencí a budete dlouho žít. Střežte svůj vnitřek, uzavřete se vůči vnějšku protože příliš vědění škodí.


Umělkyně mARTin Diamond věří, že pokud se lidé budou chovat jako ty tři opice, budou mít krásný harmonický život, beze strachu a špatných emocí a tímto duchovním nastavením k sobě pustí jen dobro a dobré lidi. Tyto Wise Monkeys jsou neoddělitelné, tvoří celek který musí být spolu, protože jedna bez druhé nemohou existovat, k tomu aby navedli svého budoucího majitele ke klidnému životu, bez zla, pomluvy a negativním vyzařováním lidí. 


Proto vám těmito díly Wise Monkeys umělkyně odkazuje ,,ŽITĚ TAK, ABYSTE SVŮJ ŽIVOT ŽILI V POZITIVNÍCH VIBRACÍCH" MIZARU
30 X 30


 V díle monkey MIZARU bylo použito několik technik, italské materiály-měnící barvy. Čiré zirkony, Swarovské elementy, 14k bílé zlato a 24k žluté zlato.
KIKAZARU
30 X 30


Dílo monkey KIKAZARU je z kvalitních italských strukturovaných materiálů tvořených z drobných vlásečnic v tyrkysové barvě. V díle bylo použito čirých zirkonů, swarovské elementy a 24k žluté zlato.


IWAZARU
30 x 30

V díle monkey IWAZARU jsou použity kvalitní italské strukturované písečné materiály ve starorůžové barvě. Čiré zirkony, swarovské elementy a 14k bílé zlato.