cs


mARTin Diamond je slovenská vycházející hvězda, která vytváří nový příběh na poli umění velmi exluzivních a až dechberoucích obrazových děl, která svými unikátními kombinacemi technik a velmi komplikovanou detailní složitostí práce s luxusními komponenty jako je ryzí zlato, stříbro, platina, brilianty, drahokamy a krišťál, nemá ve světě obdoby.A je toho mnohem víc. Díky unikátní tvorbě a vynalezení nových technik, prochází každé budoucí dílo speciálním a velmi zdlouhavým technologickým postupem. Proto je počet nových uměleckých děl časově velmi náročný a omezený. Budoucí klient, tak čeká na dokončení obrazu až 1 rok od začátku objednávky a dodání díla.


mARTin Diamond už nyní vidí budoucí progres ve speciálních technologických procesech a novými druhy luxusních komponentů, kterými se chce vydat i v příštím roce a na které se můžete těšit na vernisáži v Asii a USA. Jako bonus se každý držitel NFT série Diamond Puzzle, může těšit na připravující se nové investiční NFT série, díky kterým získá investor doslova obří investiční výhody a přidanou hodnotu.


Právě to vše vytváří z těchto uměleckých skvostů velmi zajímavý artikl, který není pro každého. mARTin Diamond patří tak už nyní k nedražším žíjícím umělkyním v Evropě.


Tvůrkyně si je jistá tím, že velká hodnota díla se ukrývá nejen ve velmi náročném propojení malířských a šperkačských technik, ale hlavně v síle symboliky, která vychází skrze umělecká díla ke svým majitelům a přínáší jim velký význam v podobě ochrany majetku, byznysu, zlepšení psychického a fyzického zdraví, vylepšení mezilidských a partnerských vztahů.Umělkyně vytváří svá umělecká díla nejen svým talentem a velkým citem pro detail, ale hlavně svým čistým záměrem a srdcem. Právě proto její díla doslova mění svým majitelům životy a přivádí pozorovatele k fascinaci svou krásou a luxusem.


Je tedy nyní jen na vás, aby jste se sami rozhodli, zda-li chcete zažívat tyto nádherné pocity a radovat se při pohledu na obrazová díla ve svém vlastním prostoru a čase.
Obraz na zakázku


Jaké by to bylo, zkrášlit svůj prostor originálním obrazovým na dílem od mARTin Diamond. Co kdyby jste si zabezpečili dílo přesně vytvořené na míru podle svých představ.

Každému zakázkovému obrazovému dílu, věnuje  mARTin Diamond až extrémní přípravu a péči. Společně si vytvoříte vizi a směr, kterým se bude dílo ubírat. 


Cílem totiž je, aby primárně pro vás budoucí dílo získalo velkou přidanou hodnotu a předčilo vaše očekávání z výsledku. Získalo tak status vyjmečnosti a jedinečnosti, stejně jako je jeho budoucí majitel.


Kontaktujte nás a zabezpečte si exlusivní dílo již dnes.


Daniel Diamant 
Brand a business manager
Phone: +420 601 011 110