cs

Frakční investiční NFT

The Unification - series


Aktuálně přichází obrovská příležitost koupí nových investičních NFT od mARTin Diamond. Právě teď je šance si zabezpečit investiční příležitost díky nově vydané investiční NFT kolekci The Unification - Series. Nová limitovaná série se skládá celkově z 20 kusů video NFT, které jsou v hodnotě 1.000,-$


Každé investiční video NFT,  The Unification - series je vázáno na hlavní NFT obrazové dílo The Unification, což znamená, že při prodeji hlavního NFT díla, získá držitel bonus 200% z vydané ceny drženého investičního NFT, The Unification -series.


V praxi to zamená, že pokud si zakoupíte NFT The Unification series za 1.000,-$, tak následně po prodeji hlavního obrazového díla, obržíte zisk 2.000,-$ na svou peněženku. Navíc vám vaše investiční NFT zůstane k dalšímu možnému obchodování. 


Díky tomu zůstává i po vyplacení investice vámi držené NFT velmi hodnotné a je velmi pravděpodobné, že se jeho cena i po prodeji hlavního díla, ještě násobně zvýší. To je také jeden z důvodů, proč se vyplatí investovat do více druhů NFTček od mARTin Diamond.

Frakční investiční NFT

The Unification series

Série obsahuje 20 ks NFT

1.000,-$

Koupit zde