cs


Silver Luck Flower

White gold techniques & Swarovski elementsSilver Luck Flower
je unikátní a luxusní umělecké dílo z tvorby mARTin Diamond, kde je zachycen prastarý symbol květu života ve vší jeho rozmanitosti, kráse a jedinečnosti. Tento dokonalý symbol je považován za nejsilnější symbol.
Význam díla Silver Luck Flower je ten, že má v sobě zakodovaný pravzor posvátné geometrie a základní formy prostoru a času, která pomůže pozorovateli porozumět své mysli a sjednotit tělo s duchem.


Dílo lze využívat všude, kde cítíme nerovnováhu, k uzdravování a k získávání nových poznatků a uvědomění. Dílo působí jako energetický prazdroj vesmírné síly, dokáže nabíjet čistou energii a na pozorovatele má až fascinující uklidňující efekt.


Symbol díla můžeme nalézt téměř ve všech náboženstvích starověkých civilizací. Setkat se s ním můžeme v Egyptě, Izraeli, Japonsku, Indii, Evropě i Tibetu.


Přiblížení klikáním na obraz


Do obrazového díla Silver Luck Flower byly zakomponovaný luxusní šperky, drahokamy, platina a bílé zlato. Obraz byl vytvořen v Nizozemí a patří do kolekce epozičnách děl, které se připravují na výstavu v Asii.


Fyzické dílo je aktuálně v prodeji s NFT digitálním dvojčetem.