cs

META Diamond Investment


META Diamond Investment je první Česko-Slovenská investiční společnost, která se v roce 2022 vydává na dlouhou cestu investic, novinek a invovací. M.D.I. vás tímto zve do společné mise, na kterou se chce s vámi vydat, aby pomáhala společnostem, podnikatelům a investorům změnit životy a posunout jejich byznys na novou globální úroveň. To vše díky novým technologiím, sdílenému webu, virtuální reality, blockchain, tokenizace nemovitostí a majetku, bankovních krypto licencí, metaverse, NFT technologie a dalších platebních, komunikačních a investičních nástrojů a strategií, které propojují všechny partnery v M.D.I.


 Právě proto je teď a tady jedinečná příležitost a šance být u této nejrychleji rostoucí technologie v historii lidstva. Jsme si také vědomi toho, že věci přichází v dnešní době rychleji než kdykoliv před tím a je na čase velmi rychle jednat a reagovat. Proto jsme aktuálně bez větší marketingové kampaně přizvali vybrané parntery, kteří chápou sílu NFT a to, o čem se píše na našem webu. Je důležité, aby jste se zapojili dřív, než se pustíme do větších a ambiciozních projektů s většími marketingovými kampaněmi a s větším týmem, protože to je to, čemu se chceme v příštích letech věnovat na globální úrovni. 


Už nyní jsou pro vybrané partnery a investory připravené investiční série NFT Silver Puzzle, na základě které získá držitel těchto NFTček obrazů přednostní přístupy do uzavřených sekcí. Série NFT Silver Puzzle je soubor 12-ti propojených obrazů z dílny mARTin Diamond. Každý obraz z této série bude mít své pořadové číslo a půjde na decentralizovaný NFT trh. Přidanou hodnotou držitelů těchto limitovaných NFT sérií je možnost úzkého obchodního partnerství s velkými výhodami a neomezeného přístupu ke všem budoucím projektům a kontaktům investorů na globální úrovni. 


Naší vizí je také pomáhat lidem pochopit možnosti NFTček, virtuální reality, blockchainu v jejich budoucích či stávajících investičních a byznysových příležitostech. Věříme, a jsme pevně přesvědčeni o tom, že náš model WIN-WIN vzájemné spolupráce přinese do budoucna velkou hodnotu pro všechny strany.