cs

Proč celebrity a světové značky vydávají NFT

21.01.2022

Shakira, Tiger Woods, Floyd Mayweather, Jay-Z, Serena Williams, Lionel Messi, Mercedes, magazín TIME, Snoopdoog, NIKE, ADIDAS, PEPSI, Visa ... To je jen pár značek, které vydávají své vlastní NFTčka pro valuaci a růst komunity. 

Jak to vlastně funguje ?


Pokud si koupím NFTčko oblíbené celebrity nebo značky, není to jen sběratelství ! Najednou mám finanční zájem na jejím dalším růstu. Stávám se najednou podílníkem a partnerem na hodnotě značky. Následně díky tomu profituji, což mě dělá nadšenějším sběratelem a do jisté míry i obchodním parnerem.


Síla NFT spočívá v tom, že je to WIN-WIN pro obě strany. Značka monetizuje svou komunitu a získává finance jak z prvotního, tak budoucího prodeje NFTček. Držitel NFT získává velkou přidanou hodnotu, kterou značka poskytuje a nabízí. U značky mARTin Diamond je to například při držení NFTčka obrazů Diamond Puzzle - twelve Gods , díky kterým získává partner exluzivní přednostní přístupy do VIP vernisáží, virtuálních konferencí a živých byznys párty investorů a byznysmenů z celého světa, ale také přístup a možnost investic do uměleckých děl, před jejich uvedením do prodejních plaforem, speciální slevy a mnoho dalšího. 


Vše funguje při držení NFT umělce a držitel má zájem na dalším růstu dané značky. Cítí se tak být součástí něčeho čemu věří. A pokud značka roste a komunita roste v budoucnosti může své NFT prodat za násobky toho, za co koupil.

Tak například Snoopdogg koupil virtuální pozemek a pro držitele NFT zde chystá privátní párty a koncerty.

Magazín TIME dává držitelům přístup k neveřejným informacím a sekcím svého webu.

Gery Vee připravuje konference pro držitele svého NFT.

Kouzlo NFT spočívá v tom, že odmění členy komunity a investory, kteří ve značku věří už od samého začátku. Ti, co příjdou brzy včas, pochopí vizi značky a dají ji svou důvěru, jsou v případě růstu nadstandartně odměněni. Držitele NFT dostávají tak hodnotu, zatím co sami mají zájem na dalším růstu jejich značky. Je to krásná symbioza, která posiluje komunitu, jednotlivé členy i hodnotu značky jako takové.


Tento oboustraný WIN-WIN princip a možnost je pro fanoušky a sběratele finančně zajímavý a na úspěchu a růstu jejich oblíbené značky se následně rádi podílí. To je také jeden z hlavních důvodů, proč věřím, že NFT čeká ještě obrovský boom.

Jestli-že vám NFT dává smysl, a chtěli by jste začít s námi spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat.


Už nyní se pro nové partnery připravila velmi exlusivní NFT kolekce Diamond Puzzle - twelve Gods, která vám zabezpečí podíl na zisku značky a členství ve velmi zajímavé investorské komunitě už od samotného začátku. Klikněte na odkaz a podívejte se na koleci NFT od mARTin Diamond.