cs

mARTin Diamond

Wealth - series


Aktuálně přichází obrovská příležitost koupí nových investičních NFTček od mARTin Diamond. Právě teď je šance si zabezpečit investiční příležitost díky nově vydané investiční NFT kolekci Wealth - Series. Nová limitovaná série se skládá celkově z 93 kusů NFTček, které jsou rozdělené do pěti různých hodnotových stupňů od 0.05 ETH - 0.8 ETH.


Každé investiční NFT Wealth - series je vázáno na hlavní NFT obrazové dílo THE WEALTH, což znamená, že při prodeji hlavního NFT díla THE WEALTH, získá držitel bonus 200% z vydané ceny drženého investičního NFT Wealth -series.


V praxi to zamená, že pokud si zakoupíte NFTčko Wealth - Series Gold za 0.2 ETH, tak následně po prodeji hlavního obrazového díla, obržíte zisk 0.4 ETH na svou peněženku. Navíc vám vaše investiční NFTčko zůstane k dalšímu možnému obchodování. 


Díky tomu zůstává i po vyplacení investice vámi držené NFTčko velmi hodnotné a je velmi pravděpodobné, že se jeho cena časem ještě násobně zvýší. To je také jeden z důvodů, proč se vyplatí investovat do více druhů NFTček ze série Wealth - Series.

Wealth - series

První série - Bronz

Série obsahuje 48 ks NFT

0.05 ETH

Druhá série - Silver

Série obsahuje 24 ks NFT

0.1 ETH

Třetí série - Gold

Série obsahuje 12 ks NFT

0.2 ETH

Čtvrtá série - Zircon

Série obsahuje 6 ks NFT

0.4 ETH

Pátá série - Diamant

Série obsahuje 3 ks NFT

0.8 ETH

OPEN SEA