cs

FATIMA HAMSA 

Pure gold techniques - brilliant

 Dílo podporuje plodnost a zdravé těhotenství. Ruka znázorňující prsty u sebe přináší štěstí, dodává sebevědomí, zbavuje strachu, chrání před neštěstím a ochraňuje slabé a nemocné. Ruka, která žehná a léčí. 


Hamsa chrání před uhraničním pohledem, proto je tento symbol ozdoben okem. Prsty u sebe symbolizují a přitahují štěstí. Jméno Fátima znamená, ta která říká pravdu " ta se kterou mluví andělé,, dáma z nebes, " Znamená to chválihodná, oddělená od nečistot, symbolizující duševní čistotu, spokojenost, dobro a požehnání.


 Pohled na tento silný symbol dodává člověku klid a pocit, že v tomto světě ho něco silného, ​​nadpřirozeného ochraňuje a zastavuje všechno zlo, které na člověka číhá zvenčí a je při něm ochrana Boží. V uměleckém díle Hamsa - Fátima bylo použito několik kombinovaných technik. Čiré zirkony, Swarovské elementy, 14 k bílé zlato a 24 k žluté zlato. Tyto komponenty kovu zmnohonásobují magické vlastnosti symbolu.

 

Umělkyně mARTin Diamond věří a ví, že tento zázračný symbol pomůže každému, kdo to potřebuje, neboť jej vytvářela z hloubky svého srdce.