cs

Allatra 

Pure gold

Unikátní obraz z tvorby mARTin Diamond dostal název Allatra. Znak Allantra, který je v jeho středu znamená přímé napojení člověka na Boha, božskou sílu a energii. Tento znak je neustále aktivní a působí s viditelným i neviditelným světem. Ať to člověk chápe nebo ne. Alltra je skutečně silný znak, který umožňuje nahromadit a znásobit v sobě sílu Allat, tu sílu která vychází od samého Boha. Žijeme v materiálním světě, ale vše materiálně je pomíjivé jediné, co nám zůstává je naše duše. Pokud si člověk uklidní mysl napojí se na materiálním světě na svou duši a v takové pozitivní harmonii si může přát cokoliv. 


Všechno se mu splní, protože skrze ní přímo komunikuje s Bohem. Umělecké dílo Allatra je nejsilnější energetické dílo, protože umělkyně mARTin Diamond během jeho tvorby 90 dní meditovala, přenesla do něj obrovskou sílu a energii.


Aktivovala znak Allatra, který blahodárně působí na jeho majitele. Bude mu pomáhat v čemkoli, co mu život přinese, ať už v tento znak věří nebo ne, protože je napojen přímo na toho nejvyššího a skrze něj přenáší na jeho budoucího majitele pozitivní sílu a energii. Obraz Allatra má v sobě zakomponované čiré zirkony, 24k zlato a je zalit do pryskyřice. Je na něm použito 7 kombinovaných technik a vytvořen 3D efekt.